Visi leidiniai
Populiariausieji
Kultūra
Informaciniai leidiniai
Laisvalaikiui
Įdėtos prekės:
Krepšelis tuščias
Pasirinkote prekių už: 0.00 €

 
Grožinė literatūra / Grožinė literatūra /

Mons Kallentoft „Viduržiemio kraujas“  

Vieną speiguotą rytą jis buvo rastas pakartas vidury dykynės. Kam galėjo neįtikti geraširdis keistuolis, vienišius? Gal ši žmogžudystė – kažkieno kruvinas ritualas? O gal priežasčių reikia ieškoti aukos giminės praeityje? Asmeninių problemų kankinama jauna moteris policininkė Malina Fors bando nuplėšti nusikaltimą gaubiantį paslapčių šydą...
Romaną iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis.
------
Detektyvų karaliumi tituluojamas švedų žurnalistas ir rašytojas Monsas Kallentoftas gimė 1968 m. Jungsbru miestelyje Švedijoje. Vaikystės dienas būsimasis rašytojas leido su kitais vaikais žaisdamas futbolą ir ledo ritulį. Kerintį literatūros pasaulį jaunuolis atrado tik būdamas keturiolikos, kai po patirtos traumos ilgam buvo prikaustytas prie patalo. Štai tada F. Kafkos, E. Hemingway, G. Orwello ir kitų autorių knygos apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis.
 M. Kallentofto kelias į literatūrą buvo sėkmingas. Pirmasis autoriaus romanas „Pesetas“ (2000 m.) pelnė premiją už geriausią literatūros debiutą – Katapultpriset. Sutartinai palankiai tiek skaitytojai, tiek ir švedų literatūros kritika sutiko M. Kallentofto detektyvinių romanų seriją apie inspektorę Maliną Fors. Labai greitai šie kūriniai pelnė autoriui ir pasaulinę šlovę. „Jis gimė tam, kad papasakotų istorijas apie Maliną Fors“, – pagyrų autoriui nestokoja kritikai.
 Dabar M. Kallentofto kūrinius galės skaityti ir lietuvių skaitytojai – leidykla „Nordina“ rengia spaudai dar penkis autoriaus romanus.

Iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis
Redaktorė Janina Peleckienė
ISBN 978-609-95518-2-1
Leidimo metai 2014
Minkštas įrišimas
420 puslapių
Formatas 10,5x17,5 cm

Skaityti recenziją

Šiaurės Atėnai


Kaina: 3.50 €. (Perkant internetu) 
Populiariausieji
Visos teisės saugomos © 2013